Besthead FLEX

BWT_logo_2020

Univerzální filtrační hlava BWT water+more s inovativní technologií připojení FLEX. Vhodné pro všechny standardní filtrační patrony BWT. Ideální pro jakoukoli instalační situaci, zejména ve stísněných prostorách.

Skladem (>5 ks)
Kód: FS00Z20A00
Značka: BWT
1 920 Kč / ks 2 323,20 Kč včetně DPH
Kategorie: Filtrace

S připojovací hlavou BWT besthead FLEX je instalace filtru i ve velmi stísněných prostorách snadná a flexibilní. Připojovací technologie FLEX dovoluje instalaci individualizovat dle možností volného prostoru a to pomocí unikátní aretace připojovacích fitinek v úhlech po 30 stupních. Celá instalace tak zásadně šetří místo a zajišťuje maximální bezpečnost.

Díky přímému spojení FLEX fitinek s připojovací hlavou nejsou potřeba žádné dodatečné přechodové prvky jako např. oboustranné niply. Paleta připojovacího příslušenství FLEX je skutečně rozmanitá. Unikátní FLEX konektor je bezpečně držen sponou, kterou lze oddělit bez použití ručních nástrojů. Dva DVGW certifikované zpětné ventily na vstupu a výstupu připojovací hlavy zabraňují zpětnému toku do vodovodního řádu nebo zpět do filtru. Připojovací hlava BWT besthead FLEX i všechny FLEX spojovací prvky jsou vyrobeny z materiálu v potravinářské kvalitě a lze je použít ve všech systémech pitné vody na celém světě.

 

Obsah balení:

  • Připojovací hlava
  • 2x koleno 90° s FLEX konektorem x 3/8" externí závit

Besthead

Zpět do obchodu