EAGLE ONE

Kávovar Eagle One je navržen v reakci na novou generaci kaváren, kde DESIGN, PROVEDENÍ a FUNKČNOST jsou určujícími faktory pro vytvoření příjemného a nezapomenutelného zážitku.

      

 

 

Barva
Typ
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Jiná barva ?
Systém EASYCREAM ?
Telemetry Kit ?
Zadní panel
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Kód: MVAEGL1VN302/WHITE MVAEGL1VN303/WHITE MVAEGL1VN302/STEELUX MVAEGL1VN303/STEELUX MVAEGL1VN302/BLACK MVAEGL1VN303/BLACK Zvolte variantu
Značka: VICTORIA ARDUINO
307 000 Kč / ks 362 000 Kč / ks 307 000 Kč / ks 362 000 Kč / ks 307 000 Kč / ks 362 000 Kč / ks od 307 000 Kč / ks 371 470 Kč včetně DPH 438 020 Kč včetně DPH 371 470 Kč včetně DPH 438 020 Kč včetně DPH 371 470 Kč včetně DPH 438 020 Kč včetně DPH od 371 470 Kč včetně DPH
Kategorie: Kávovary

 

 

Eagle One je odrazem týmové práce; tým složený z různých specialistů designérů, projektantů, inženýrů a baristů. U kávovaru Eagle One je závazek technologického výzkumu a inovací, ale také nalezení správného produktu, který vyvažuje estetickou kvalitu a funkčnost a zároveň uspokojuje uživatele a spotřebitele. Pro tvar Eagle One se architekt Carlo Viglino inspiroval působivou historií Victorie Arduino a tak dochází k propojení designu a technologických inovací.

 

 

 

Nový konstrukční design kávovaru Eagle One s menším počtem vnitřních systémů si stále udržuje vysokou úroveň výkonu a zároveň snižuje dopady na životní prostředí. 

Na výrobu byly použité nové materiály, nerezový bojler a izolace z unikátního materiálu, která zabraňuje rozptylu tepla.  

Patentované systémy NEO a T.E.R.S. přináší nové pojetí o řízení toku a spotřebě elektrické energie společně s rekuperací odcházejícího tepla zpět do kávovaru.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eagle One byl vyvinut, aby snížil náš dopad na životní prostředí přijetím nové technologie. Emise uhlíku ze spotřeby energie jsou minimalizovány použitím nových materiálů a jedinečné konstrukce kávovaru. To vám může ušetřit peníze na nákladech na energii, zejména ve srovnání s jinými kávovary.

NEO Technology využívá systém okamžitého ohřevu s unikátním izolačním mechanismem, který snižuje nejen rozptyl tepla, ale také spotřebu energie. Funguje téměř okamžitě, což umožňuje ohřev pouze nezbytného množství vody pro přípravu kávy a tak se snižují náklady energií.

Produktivita a výkon zůstávají vysoké, ale spotřeba je výrazně snížena. Hodnocení LCA* (Life Cycle Assessment) ukázalo, že Eagle One má o 23 % menší dopad na životní prostředí než kávovary ve stejné kategorii.

 

 

 


Patentovaná Technologie T.E.R.S.(temperature Energy Recovery System) využívá horkou vodu odcházející pryč z kávovaru k předehřívání studené vody na vstupu do kávovaru. Výsledkem je 8% úspora na celkové spotřebě kávovaru.  

          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Design a jednoduchost. Eagle One má minimální, jednoduchý a sofistikovaný design přizpůsobitelný různým stylům a rozvržením. Pro tento tvar se Victoria Arduino inspirovala nejen svou působivou historií, ale také se soustředila na potřeby kaváren nové éry, které vyžadují kompaktní, efektivní a dlouhodobě fungující kávovary a zároveň vyjadřují osobitost kavárny.

 

 

          

 

                                                          

 

Barevné provedení:

 

 

 

 

 

Základní vybavení kávovaru:

 

NEO technologie s nastavením různých teplot pro každou výdejní jednotku; TFT multifunkční dotykový Displej; LCD displej na každé výdejní jednotce se zobrazením času; Cool Touch parní trysky; izolované bojlery; TERS technologie; Automatické oplachy sprch;  Programovatelný ohřívač šálků; LED osvětlení zadní strany a pracovní plochy; Filtrační páky z nerezové oceli; Nerezová tryska pro horkou vodu (2 nastavitelné dávky);

 

 

Technická data:

 

Typ   2 GR   3 GR
Napětí   380 V   380 V
Příkon   3000-4800 W   3600-6300 W
Ohřívač šálků 500 W 500 W
Parní bojler   7 L   7 L
Kávový bojler   0,15 L   0,15 L
Šířka   758 mm   988 mm
Výška   437 mm   437 mm
Hloubka   576 mm   576 mm
Váha   69 kg   84 kg

 

 

 

 Brožury EAGLE ONE

 

                                                 

 

 

 

 

 

 

E1 video J.Hoffmann

Eagle One VIS

Eagle One with Gwilym Davies

How to clean your Eagle One

How to create new recipe on your Eagle One

Zpět do obchodu