PRONTOBAR TOUCH

Prontobar je ideální pro ty, kteří hledají kvalitní a vysoce produktivní automatický kávovar na espresso, cappuccino nebo jiné nápoje ve svých provozovnách. Výhodou je snadné používání a kompaktní velikost. 

 

 

NS logo new

 

 

 

 

Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Systém EASYCREAM ?
Skladem (1 ks)
Kód: MPROTFTCAP21
Značka: NUOVA SIMONELLI
182 000 Kč / ks 220 220 Kč včetně DPH
Kategorie: Kávovary

Prontobar má profesionální a kvalitní technické zpracování, díky jemuž je přesnější, výkonnější a tišší. Celokovová spařovací jednotka a rotační čerpadlo zaručují vysokou úroveň výkonu, což dělá z Prontobaru velmi spolehlivý kávovar.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dotykový displej o velikosti 7"nabízí větší flexibilitu a interakci, umožňuje nastavit přípravu až 20ti nápojů a přizpůsobit grafiku ikon pro každý nápoj. Používání a programování Prontobaru Touch je stejně snadné jako používání smartphonu.

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Osvědčená technologie Easycream je nyní dostupná také na Prontobaru Touch. tato technologie umožňuje obsluze rychle a automaticky připravit hustou a sametovou mléčnou pěnu jako od profesionálů na Latté art. Rovněž lze přípravu horkého mléka a hutné mléčné pěny naprogramovat a přiřadit k vyhrazenému tlačítku. 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tichý chod to je výsledek kombinace technologie „Silent-block“ a zavedení rotačního čerpadla. Kromě optimalizace výsledku v šálku zamezuje antivibrační systém v mlecí komoře nepříjemným zvukům. Prontobar Touch má k dispozici nádržku na vodu o objemu 5 litrů nebo je možné ho připojit na vodovodní řád.

 

 

 

Základní vybavení:


Super-automatický kávovar vybavený kovovou spařovací jednotkou s kontrolou teploty; Možno připojit přímo na rozvod vody či použít nádržku na vodu; 7" dotykový displej; Rotační čerpadlo; Cappuccinator; 2 vestavěné mlýnky; Titanem potažené mlecí kameny (50 mm); Zásobníky pro zrno 0.8 kg; Dva izolované bojlery; Výškově nastavitelná výdejní jednotka; Tělo a rám z nerezové oceli; Hodinová produkce až 140 káv nebo 100 cappuccin; USB slot; Easy Cream systém (volitelné); Nerezová tryska pro horkou vodu.

 

Technická data:

 

Typ   Touch
Napětí   230 V
Příkon   2600 W
Mlecí kameny  průměr   50 mm
Parní bojler   1,5 L
Kávové bojlery   0,80 L
Šířka   330 mm
Výška   600 mm
Hloubka   520 mm
Váha   40 kg
     

 

 

  Brožura PRONTOBAR TOUCH

 

 

 

 

 

 

Představení PT

Zpět do obchodu